Webinar Pijnidentiteit – woensdagavond 16 april

Webinar Herken en bevrijd jezelf van pijnidentiteit

Ontdek op deze online inspiratieavond hoe pijnidentiteit een gewoontepatroon is dat ons lijden vergroot

Blijf je vastzitten in terugkerende pijn, zowel fysiek als emotioneel? Voel je dat oude patronen je lijden vergroten, maar weet je niet hoe je ze kunt doorbreken?

Tijdens deze interactieve webinar ontdekken we hoe pijnidentiteit zich manifesteert in ons lichaam, onze communicatie en onze geest – en hoe we deze vicieuze cirkel kunnen doorbreken.

Michaël neemt ons mee in een diepgaand, maar praktisch inzicht in hoe we ons vaak onbewust identificeren met pijn, waardoor we ons eigen lijden – en dat van anderen – versterken. Door herkenbare voorbeelden en zelfontdekking leren we hoe we deze gewoonte kunnen herkennen en transformeren. Daarnaast is er ruimte voor vragen en het delen van ervaringen.

Tot slot kijken we naar het alternatief: hoe we een gezonde, vreugdevolle identiteit kunnen aannemen vanuit een staat van puur Zijn. Zo kunnen we niet alleen onszelf bevrijden, maar ook bijdragen aan het welzijn van alle levende wezens – inclusief onszelf.

Webinar

Deze Webinar is voor iedereen die geïnteresseerd is in het ontdekken en leven van zijn ware essentie: inherente vrijheid, heelheid, goedheid en liefde. 

We onderzoeken samen deze mogelijkheid om te ontwaken en ontwikkelen, door middel van uitleg, oefeningen en dialoog. Door middel van het delen van jouw bevindingen en het stellen van vragen zal je ervaren hoe we met emoties en verstoringen omgaan bij Zijn & Worden en in de Jaartraining. De Webinar begint met een korte meditatie.

Praktische informatie

Online vanuit je huiskamer: na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via het videobelprogramma Zoom kunt deelnemen.

Woensdagavond 16 april 2025.

We starten om 19:30 uur en het duurt tot uiterlijk 21:00 uur.

Vanaf 19:15 uur kan je inloggen.

Dit is een kosteloos evenement.
Nadien ontvang je gegevens om een vrijwillige donatie te doen als je dit passend vindt. Dit is dus niet verplicht.

Aanmelden kan tot uiterlijk 18:00 uur op woensdag 16 april. Als je je later aanmeldt, lukt het waarschijnlijk niet om live mee te doen, maar kan je wel de opname achteraf ontvangen. 

Na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via Zoom kunt deelnemen. Kun je er niet bij zijn, maar wil je de avond achteraf terugkijken? Ook dan graag aanmelden via het formulier. 

Wees welkom!

Praktische informatie

Online vanuit je huiskamer: na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via het videobelprogramma Zoom kunt deelnemen.

Woensdagavond 16 april 2025.

We starten om 19:30 uur en het duurt tot uiterlijk 21:00 uur.

Vanaf 19:15 uur kan je inloggen.

Dit is een kosteloos evenement.
Nadien ontvang je gegevens om een vrijwillige donatie te doen als je dit passend vindt. Dit is dus niet verplicht.

Webinar Herken en bevrijd jezelf van pijnidentiteit

Interactieve verdiepingsavond over Zijnsoriëntatie en werken met emoties

Online, op basis van donatie

Woensdagavond 16 april 2025
19:30 – 21:00

Praktische informatie

Online vanuit je huiskamer: na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via het videobelprogramma Zoom kunt deelnemen.

Woensdagavond 16 april 2025.

We starten om 19:30 uur en het duurt tot uiterlijk 21:00 uur.

Vanaf 19:15 uur kan je inloggen.

Dit is een kosteloos evenement.
Nadien ontvang je gegevens om een vrijwillige donatie te doen als je dit passend vindt. Dit is dus niet verplicht.

Verlichting heeft niets van jou nodig

maar realisatie vraagt wat van jou

Component 2 – 5
Component 2 – 20

EVENTS

Over Zijn & Worden

Sinds de oprichting in 2007 door Michaël Steinau, begeleidt Zijn & Worden vele mensen op hun levenspad.

Zijn & Worden neemt onze inherente puurheid en goedheid als uitgangspunt: we zijn al verlicht, al heel en vrij. Dit wijst naar de onovertroffen, non-duale essentie van wie we zijn: Zijn

Vanuit deze heelheid kunnen we ons op een natuurlijke manier ontplooien, waarbij persoonlijke groei hand in hand gaat met positieve invloed op de wereld om ons heen: Worden

Over Michaël

Michaël Steinau is leraar Zijnsoriëntatie. Hij is gespecialiseerd in zowel non-dualiteit als psychologisch en relationeel proceswerk. Michaël heeft meer dan 25 jaar ervaring, en is een zeer bekwame begeleider bij zingeving, werk- en stressgerelateerde problematiek, en in het werken met trauma. 

Michael kapel tweeweekse 2022

Veelgestelde vragen

Nee, ervaring met Zijnsoriëntatie of andere vormen van bewustzijnsontwikkeling en meditatie zijn niet nodig. 

Zijn & Worden biedt verdieping voor wie al ervaring heeft en een toegankelijke instap voor wie nieuw is met dit gedachtegoed.

Ja, alle op deze website aangeboden evenementen zijn open voor iedereen die zich aangetrokken voelt tot het aanbod, tenzij specifiek anders vermeld. 

Indien een intake of kennismaking plaats zal vinden, staat dat aangegeven bij de details van het evenement. 

Nee, Zijn & Worden is een onafhankelijk instituut, maar biedt wel een volledig Zijnsgeoriënteerd pad aan, vergelijkbaar met dat van de school voor Zijnsoriëntatie in Utrecht. 

Michaël Steinau is lid van de Zijnskring van de school en verbonden met zijn leraar Hans Knibbe. 

Ook is hij aangesloten bij de Beroepsvereniging voor Zijnsgeoriënteerde Leraren. Hiermee is de kwaliteit van begeleiding gewaarborgd. 

Een kosteloos gesprek met Michaël aanvragen is altijd mogelijk. Meestal vindt deze online plaats en duurt ongeveer 15 tot 30 minuten. 

Het gesprek is bedoeld voor wederzijdse kennismaking, om samen te beoordelen of en welke activiteiten bij jou of jouw situatie passen, en eventuele vragen te stellen. 

Een kennismakingsgesprek op locatie is ook mogelijk, mocht dat de voorkeur hebben. Houd hierbij wel rekening met een mogelijk langere wachttijd dan voor een online gesprek. Ook vragen we hiervoor een bijdrage van €22,50 voor gemaakte kosten zoals brandstof en huur van de locatie. 

Vul het contactformulier op deze website in om een afspraak te maken. 

We zijn bereikbaar op [email protected], of vul het contactformulier op deze pagina in.

Zie ook onze contactpagina voor overige mailadressen. 

De meeste activiteiten van Z&W vinden plaats in het noorden van het land, tot en met Zwolle.

Trainingen zijn vaak hybride, zodat deelname zowel op locatie als online mogelijk is. 

Retraites zijn meestal op locatie in het noorden van Nederland. 
Ook zijn er soms online of hybride retraites. 

Image 9
Michael kapel tweeweekse 2022