Ontmoet studenten van Zijn & Worden en hun 'Pad van Levenskunst'
Voor het eerst geven studenten een Webinar – een inkijkje in de praktijk van het Zijnsgeoriënteerde pad.
Voor wie nieuwsgierig is naar een leven met Zijn als kompas, zoals wij dat beleven als studenten van de Jaartraining en de Kring, openen we een ruimte voor ontmoeting, vragen en uitwisseling.
Onderwerpen die kunnen langskomen:
- Wat betekent het om een non-duaal pad te gaan?
- Welke rol spelen meditaties en beoefeningen?
- Hoe werkt het Zijnsgeoriënteerde pad door in leven, werk en relaties?
- Waarom kiezen voor een pad met een leraar en een groep beoefenaren (sangha), en hoe verhoudt zich dat tot eigen autonomie en authenticiteit?
Tijdens de periode waarin onze leraar Michaël drie maanden op soloretraite is, heten wij, Ine en Gera Gilda, samen met andere studenten, je van harte welkom om online samen te komen. We beginnen met een korte meditatieve afstemming en ontmoeten je graag in een open en ontspannen sfeer.
Wees welkom.
Praktische informatie
Locatie
Online vanuit je huiskamer: na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via het videobelprogramma Zoom kunt deelnemen.
De opnames van deze avond worden aan alle aangemelde deelnemers verstuurd via de mail. Mocht je er dus niet live bij kunnen zijn, dan kun je de bijeenkomst naderhand terugkijken.
Data & Tijden
Dinsdagavond 24 februari 2026.
We starten om 19:30 uur en het duurt tot uiterlijk 21:00 uur.
Vanaf 19:15 uur kan je inloggen.
Prijzen
Dit is een kosteloos evenement.
Nadien ontvang je gegevens om een vrijwillige donatie te doen als je dit passend vindt. Dit is dus niet verplicht.
Meld je hieronder aan als je wilt deelnemen of de opname achteraf wilt ontvangen.
Aanmelden kan tot uiterlijk 18:00 uur op dinsdag 24 februari. Als je je later aanmeldt, lukt het waarschijnlijk niet om live mee te doen, maar kan je wel de opname achteraf ontvangen.
Na aanmelding ontvang je informatie over hoe je via Zoom kunt deelnemen. Kun je er niet bij zijn, maar wil je de avond achteraf terugkijken? Ook dan graag aanmelden via het formulier.
Wees welkom!
Binnenkort kan je je aanmelden voor dit Webinar.
Kun je er niet bij zijn, maar wil je de avond achteraf terugkijken? Ook dan graag aanmelden via het formulier dat hier binnenkort zal verschijnen.
Houd de website in de gaten of meld je aan voor de nieuwsbrief.